MediaCat

Evernote’ta el yazısı devri başlıyor

Evernote, iPad için en popüler dijital el yazısı uygulaması olan ve tüm zamanların en fazla satılan dördüncü iPad uygulaması Penultimate’i aldığını duyurdu.

Evernote’ta el yazısı devri başlıyor

Dünyanın her yerinde insanların her şeyi hatırlamasına yardımcı olan Evernote, iPad için en popüler dijital el yazısı uygulaması olan ve tüm zamanların en fazla satılan dördüncü iPad uygulaması Penultimate’i aldığını duyurdu.

Bu satınalma, Evernote’un el yazısı özelliklerini iyileştirmesine ve Penultimate’ın daha fazla platform ve cihazda kullanılabilmesine olanak tanıyacak. Penultimate uygulaması gerçek bir defter gibi görünecek şekilde tasarlandı. İnsanlar parmaklarını ya da ekran kalemini kullanarak istedikleri yerde not alabilir. Uygulama kullanıcıların çeşitli kağıt türleri, mürekkep renkleri ve çizgi kalınlıkları arasında seçim yapmasına olanak tanıyor. Penultimate’a alınan notlar tek bir dokunuşla, doğrudan kişinin Evernote hesabına kaydedilebiliyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.