MediaCat

Yıldızlar Karması Programı’ndan Elif Bölükbaş’a ödül

Kan Akademi projesiyle geçtiğimiz yıl SheMakes’in üçüncü döneminde yer alan Elif Bölükbaş, Kız Kardeşim Yıldızlar Karması Projesi kapsamında ödüllendirilen 20 genç kadın arasında yer aldı.

Coca‑Cola Türkiye öncülüğünde Özel Sektör Gönüllüleri Derneği (ÖSGD) ve Ahbap Derneği işbirliğiyle yürütülen Kız Kardeşim Yıldızlar Karması Programı’nın kazananları açıklandı.

Sanat, spor ve toplumsal fayda alanlarında başarılı genç kadınların projelerine maddi destek sağlayan program kapsamında ödüllendirilen 20 genç kadın arasında Kan Akademi’nin kurucusu Elif Bölükbaş da yer aldı. Bölükbaş, Google Türkiye ve MediaCat’in iş dünyasında gelecek vadeden genç kadınları desteklemek amacıyla gerçekleştirdiği SheMakes’e geçtiğimiz yıl Kan Akademi projesiyle seçilmişti.

Toplumu kan ve kan bağışı konularında bilinçlendirmeyi amaçlayan Kan Akademi girişimi, kan bağışı eğitimini ülke ve dünya geneline yayarak üniversite, lise ve şirketlerde gerçekleştirilecek farkındalık eğitimleriyle herkese hayat kurtarmak için ilham olmayı hedefliyor.

Kadınların hayallerini gerçekleştirmelerine ve güçlenmelerine destek olma amacıyla 2015 yılından bu yana uygulanan Kız Kardeşim projesi, yeni dönemde Kız Kardeşim Burs Programı, Kız Kardeşim Güçlenme Programı, Kız Kardeşim Yıldızlar Karması Programı ve Kız Kardeşim Kampüs Programı olmak üzere dört ayrı programdan oluşuyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.