Yenibiriş Ödülleri İstanbul’daki sahiplerini buldu

Yenibiris.com beş yıldır olduğu gibi bu yıl da istihdama katkıda bulunan kurumsal üyelerini ödüllendiriyor.

17.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Yenibiris.com beş yıldır olduğu gibi bu yıl da istihdama katkıda bulunan kurumsal üyelerini ödüllendiriyor. 15 Haziran’da düzenlenen törende firmalara Sektörünün İstihdam Lideri, Yılın Yükselen İşveren Markası ve Yılın En Hızlı Büyüyen Şirketi ödülleri verildi.

Türkiye’nin iş ve insan kaynakları sitesi Yenibiris.com’un İstanbul’daki kurumsal üyeleri arasında yaptığı değerlendirme sonucu, farklı kategorilerde 64 şirket ödül almaya hak kazandı. Bu doğrultuda Sektörünün İstihdam Lideri, Yılın Yükselen İşveren Markası ve Yılın En Hızlı Büyüyen Şirketi kategorilerinde ödül almaya hak kazanan firmalar ile Yılın Uzmanlık Projesi ödülünü kazanan firma açıklandı.

15 Haziran’da Yenibiris.com merkez ofisinin Roof’unda yapılan törende Şirketlerin İK yöneticilerine ödüllerinin verilmesinin ardından düzenlenen kokteyl ile katılımcılar firmaların başarısını hep birlikte kutladı.

Sektöründe hem en çok iş fırsatı sunan ve hem de adaylar tarafından en çok tercih edilen şirketlerin ödüle layık bulunduğu Sektörünün İstihdam Lideri Firmalar şöyle sıralandı:

 

Adayların şirketlere gösterdiği ilgi ve başvuru tercihleri temel alınarak seçilen Yılın Yükselen İşveren Markaları ise şunlar oldu:

Yayınladığı ilan sayısının fazlalığı ile adaylara çok sayıda iş fırsatı sunan Yılın En Hızlı Büyüyen Şirketleri kategorisinde ödüle layık görülen şirketler ise şunlar oldu:

 

Yılın Uzmanlık Projesi ödülüne, CRT İnsan Kaynakları Turizm Eğitim ve Danışmanlık Ltd. Şti., başarıyla geliştirerek Yenibiris.com işbirliğiyle uygulamaya koyduğu projesiyle layık görüldü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.