Ajans Press’in “81 il” projesi

Ajans Press, yeni bir atılım gerçekleştirerek Türkiye genelinde 81 ili kapsayacak şekilde şube ve temsilcilikler açtı.

17.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Ajans Press, yeni bir atılım gerçekleştirerek Türkiye genelinde 81 ili kapsayacak şekilde şube ve temsilcilikler açtı. Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, 16 Haziran’da Ramada Plaza’da temsilcilerin de hazır bulunduğu bir lansman gerçekleştirerek “81 il” projesini tanıttı.

Ajans Press, Türkiye genelinde açtığı temsilcilikler sayesinde takip ettiği yerel ve bölgesel yayınların sayısını yüzde 80 oranında artırdı.

Basın toplantısında konuşan Ajans Press Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Özkan, “81 il” projesini hayata geçiriyor olmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek, Ajans Press’in yerel, bölgesel, ulusal medyası, müşterileri, temsilcileri, çalışanları ve çözüm ortakları ile artık daha da büyük bir aile olduğunu vurguladı. Sözkonusu proje ile yerel ve bölgesel yayınların takibini yüzde 80 oranında artırdıklarını, bu sayede de müşterilerine çok daha fazla yayını, çok daha hızlı bir şekilde sunabileceklerini belirtti.

Daha da büyüyecek

Ajans Press’in hâlihazırda açmış olduğu tüm Türkiye’yi kapsayan temsilciliklerinin yanı sıra KKTC ve Almanya’da da temsilcilikleri bulunuyor. Düzenlenen basın toplantısında Ajans Press’in bu tecrübeleri ışığında büyüme hedeflerinden bahsedilerek, bu çerçevedeki çalışmaların yoğun şekilde sürdürüldüğü aktarıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.