Tülin Şahin Trendyol.com için objektif karşısına geçti

Trendyol.com için objektif karşısına geçen ünlü manken Tülin Şahin, sitenin 3.5 milyon üyesinin seçtiği kıyafetleri giydi.

17.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Trendyol.com için objektif karşısına geçen ünlü manken Tülin Şahin, sitenin 3.5 milyon üyesinin seçtiği kıyafetleri giydi. Bu ürünler 15 Haziran’da www.trendyol.com adresinde satışa sunuldu.

Trendyol.com, 1 yılı aşkın bir süredir milyonlarca üyesinin tercihlerini ve satınalma alışkanlıklarını gözleyerek yarattığı Milla markasının 2011 Yaz Koleksiyonunu tanıtan Tülin Şahin, bir gün boyunca 30’dan fazla kıyafetle objektiflere gülümsedi.

Trendyol.com, Tülin Şahin’in giyeceği parçaları “Millanı Seç” isimli bir uygulama ile Facebook üzerinden kendi üyelerine seçtirdi. Trendyol’un Facebook sayfası üzerinden 5 gün boyunca yürütülen interaktif uygulama büyük ilgi gördü. Oylamaya katılarak en fazla arkadaşını davet edenlere Trendyol.com’dan Alışveriş Çekleri hediye edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.