MediaCat

Yeni nesil akademi: Happy Education Academy

Eğitimde fark yaratmayı amaçlayan yeni nesil akademi Happy Education Academy, dijital pazarlama eğitimleri vermeye başlıyor.

Yeni nesil akademi: Happy Education Academy

Ezber bozan eğitim anlayışıyla geleneksel kalıpların dışına çıkarak eğitimde fark yaratmayı amaçlayan yeni nesil akademi Happy Education Academy, dijital pazarlama eğitimleri vermeye başlıyor. Dijital pazarlama alanında uzman ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan kadrosuyla dijital dünyaya ilgi duyan öğrencileri bir araya getirecek Happy Education Academy’de online, yüz yüze ve interaktif olarak uygulamalı dijital eğitimler sunulacak.

Happy Education Academy’de ilk etapta önümüzdeki ay içerisinde akademinin sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilecek tanıtım webinar’ı ve açık derslerle katılımcılara ders içerikleri ve programlar hakkında detaylı bilgiler aktarılacak.

Happy Education Academy programları, dijital pazarlama eğitimleri kapsamında online olarak 8 Eylül tarihinde başlayacak. Eylül ayında dersler başladığında, bir üniversite ile işbirliği gerçekleştirilerek, dersleri tamamlayanlara sertifikaları sunulacak. İkinci dönemde ise derslere kodlama, dijital oyun içinde reklam verme, dijitalde pazar araştırma gibi yeni modüller ile firmalara yönelik daha gelişmiş teknik programlarda eklenecek.

Başlıkları Topluluk Oluşturma (Building Audiences), Sosyal Medya (Social Media), Programatik (Programmatic), Ölçümleme (Measurement), Medya Planlama (Media Planning), Google Reklamları (Google Ads), Display Reklamcılık (Display Advertising), Dijital Medya Planlama (Digital Media Planning), Arama Optimizasyonu (SEO) olarak belirlenen eğitim programlarının yer alacağı Happy Education Academy’nin eğitmen kadrosu ise şöyle:

 • Tunç Berkman (CMO, Girişimci, Marka ve Pazarlama Danışmanı)
 • Uğur Azim Erdal (Managing Partner, One Ajans)
 • Niyazi Uğur Sesverir (Deputy General Manager, DBI)
 • Uğur Eskici (Kurucu, Kriko)
 • Burak Sıraç ( Digital & Growth Director, Karbonat)
 • Çağıl Düzenli (Performance Marketing & Optimization Director, Ingage)
 • Beril Savuri (Product Owner, Domino’s Pizza)
 • Kaan Erdoğdu (Digital Analytics & Data Executive, GroupM)
 • Doğuş Yıldırım (Kurucu & CEO Airsqreen)
 • Kaan Olcay (Senior Executive, GroupM)
 • Okan Acar (Digital Analytics & SEO Executive)
 • İlyas Teker (Kurucu, Mosanta)
Happy Education Academy Kurucu Ortağı Tunç Berkman

Happy Education Academy Kurucu Ortağı, Vestel eski CMO’su, Mobilexpress Yatırımcısı, Girişimci ve Dünya Melek Yatırımcılar Fonu /Forumu Türkiye Senatörü Tunç Berkman, Happy Education Academy’nin kuruluş amacını şöyle ifade etti:

“Uzun yıllardır eğitim alanında özellikle de dijital eğitim konusunda bir şeyler yapmak istiyordum. Kendi çalıştığım şirketlerde de ekiplerimin kişisel gelişimleri için ve onların profesyonel gelişimlerine destek olmak için tecrübelerimi paylaşmaya çalışıyordum.

Normal derslerin dışında öğrendiğimiz konuları gerçek hayata nasıl aktarmak gerektiğinin ve pratikte bu bilgilerin nasıl kullanılması gerekliliğinin bilincindeydim. Happy Education Academy aslında bu amaçla kuruldu. Çalışanların pratik yapabilecekleri ve bu pratikteki bilgileri gerçek hayata entegre ederek, doğru şekilde kullanabileceklerini öğreteceğimiz bir akademi olsun istedik.

Bizim programımız dijital pazarlamayla başlıyor. Son dönemde dijital dünyadaki gelişmeler ve COVID-19 ile birlikte insanların evde kalması ile dijital mecraların, sosyal medyanın daha aktif kullanılıyor olması, markaların bu alanlara daha bilinçli yatırım yapmasını gerektiren bir ortam oluşturdu. Son beş senedir her ne kadar dijital büyüyor olsa da şu anki ihtiyaç çok daha farklı. Bizim üniversitelerimizde dijital pazarlamayla ilgili çok spesifik eğitim ve programlar mevcut değil. Bu açıdan da buradaki bilgiyi tamamlayabilmek, pazarlama ve iletişim bölümlerinden mezun olan kişileri daha iyi bir şekilde geliştirebilmek için Happy Education Academy’yi kurduk.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.