Yeditepeliler Kale için kapı tasarlıyor

bölümü öğrencileriyle birlikte ortak bir çalışmaya imza atıyor.

30.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Kale Çelik Eşya, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümü öğrencileriyle birlikte ortak bir çalışmaya imza atıyor. 21 Haziran tarihinde başlayan “Kapı Tasarım Projesi” ile üniversite öğrencilerinin yaratıcılıklarını ortaya çıkarmayı ve üniversite-sanayici arasında bilgi birikimi paylaşımını gerçekleştirmeyi amaçlıyor.
 
Kale Çelik Eşya Kapı Tasarım projesi 21 Haziran tarihinde Yeditepe Üniversitesinde gerçekleşen bilgilendirme toplantısıyla başladı. Toplantının ardından Kale Çelik Eşya showroomunu ziyaret eden öğrenciler daha sonra fabrika gezisini gerçekleştirdiler. Kale Çelik Eşya Üretim Müdürü Nihat Çetinbaş’ın eşlik ettiği fabrika gezisinde öğrenciler üretim sürecini yakından izleme fırsatı buldular. Kale Kilit fabrika turunun da gerçekleştiği gezide Ar-Ge Müdürü Ergin Özgen öğrencilere eşlik etti. Kilit üretim sürecini ve yalın üretim sistemini inceleme fırsatı bulan öğrenciler yaz dönemi boyunca hazırlayacakları projeleri için hazırlıklara başladılar.
 
Yaz dönemi boyunca öğrencilerin hazırlayacağı kapı tasarım projeleri Kale Endüstri Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Kızıltan, Kale Çelik Eşya Genel Müdürü Erhan Yılmazel, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Nazan BORA ve Öğretim Görevlisi Özcan Menekşe’den oluşan jürinin değerlendirmesine sunulacak.
 
En beğenilen kapı tasarımı Kale Çelik Eşya tarafından üretilecek ve yarışma sonrası katılımcı her öğrencinin hazırladığı tasarımların maketleri Kale Çelik Eşya showroomlarında sergilenecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.