MediaCat

Yarının Köyleri artık gerçek

Megastar Tarkan, Trendyol için bir kez daha kamera karşısına geçti.

Trendyol, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliğiyle yürüttüğü Yarının Köyleri projesiyle yerel ekonomiye ve sosyal kalkınmaya sunduğu desteği, yeni reklam filminde duygusal ve umutlu bir tonla hatırlatıyor.

Lansman filminde olduğu gibi yine Megastar Tarkan’ın başrolde yer aldığı reklam, projenin yarattığı olanaklarla köyde hayatın nasıl değiştiğini anlatıyor. Yarının Köyleri projesi ile açılan ilk dijital merkezinin bulunduğu Adana Kürkçüler Köyü’nde çekilen filmde; akıllı tarım uygulamalarından faydalanan çiftçiler, robotik ve kodlama eğitimi alan çocuklar, ürünlerinin fotoğrafını çeken köylü kadınlar ekrana geliyor.

Havas İstanbul imzalı filmin prodüksiyonunu Depo Film, yönetmenliğini Serdar Dönmez üstlendi.

Megastar, ilk günden beri büyük bir ilgiyle yakından takip ettiğini belirttiğini ifade ettiği projeyi, “Yarının Köyleri projesinin bir parçası olmaktan ve aradan geçen zamanda yaratılan etkiyi görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Sosyal duyarlılığı yüksek bir marka olarak Trendyol’un köylere kurduğu dijital köprülerin kırsal kalkınma adına önemli bir şans olduğunu düşünüyorum. Bu topraklarda büyüyen bir marka olarak sanattan sivil toplumun desteklenmesine her alanda ülkesine faydalı olmaya çalışan Trendyol, bu projeyle de geleceğe dair umutlarımızı yeşertiyor. Yeni reklam filmimizle bu umudu tüm Türkiye’nin kalbinde hissedeceğini biliyorum” sözleriyle değerlendiriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.