WRANGLER’İN YENİ KAMPANYASI STUNT

Wrangler, “We Are Animals“ kampanyasının devamı niteliğinde “Stunt”kampanyası başlatıyor.

11.04.2011 - 00:00 | MediaCat

“Stunt” gerçek Hollywood dublörlerini hünerlerini sergilerken yakalıyor. Dublörlerin gerçekleştirdiği tehlikeli hareketler ABD’li fotoğrafçı Cass Bird ve ekibi tarafından fotoğraflanıyor.

Stunt Kampanyasının sahneleri için Wrangler’in İlkbahar/Yaz 2011 Koleksiyonu’ndan modeller giyen iki kadın, iki erkek dublör  ikinci kattaki bir pencereden atlama, cam çatıya düşme ve alevler arasından koşmak gibi tehlikeli hareketler yaparken fotoğraflanıyor.

Los Angeles’ daki Paramaount Stüdyoları’nın “New York” sokaklarında (Indiana Jones, Spiderman ve The Godfather’ın da filmlerinde de kullanılan set) çekilen “Stunt” Kampanyası Wrangler’ın heyecan tutkunu marka kişiliğini öne çıkarıyor.

Wrangler ve dublörlerin ortak geçmişi, orijinal Western aksiyon filmlerine kadar gidiyor. Wrangler’ın ilk müşteri portföyünü oluşturan rodeocular , aslında bu filmlerdeki ilk dublörlerlerdi. Yeni kampanya, adrenalin dolu orijinal Amerikan denim markası Wrangler’ı, Wrangler’ın “We Are Animals” mesajını vurgulayan kahramanların nesli ile bir araya getiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.