Azeroth için savaş başlıyor

World of Warcraft, Horde ve Alliance'ı karşı karşıya getiren yeni eklentisinin tanıtımı için bir reklam kampanyası yayınladı.

10.08.2018 - 10:52 | Arzu Nilay Kocasu

Azeroth için savaş başlıyor

Blizzard tarafından 2004 yılında piyasaya sürülen ve firmanın Ekim 2015 tarihli raporuna göre 5,5 milyon üyesiyle dünyanın en çok oynan MMORPG’si (Massively Multiplayer Onliner Role-Player Game / Devasa Çokoyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu) unvanına sahip World of Warcraft, 14 Ağustos’ta yedinci eklenti paketi Battle for Azeroth’u sevenleriyle buluşturacak.

World of Warcraft’ın iki rakip hizbi Horde ve Alliance’ın Azeroth için savaşacakları eklentinin piyasaya çıkışını duyurmak amacıyla bir kampanya hazırlayan Blizzard, kampanya kapsamında dört yeni reklam filmi yayınladı.

Horde veya Alliance’a gönül vermiş World of Warcraft oyuncularının, ekiplerine duydukları sadakatin gündelik yaşamlarında aldıkları kararları nasıl etkilediğine dair ufak hikâyeler sunan reklam filmleri gnet imzası taşıyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: World of Warcraft
  • Reklam Ajansı: gnet
Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.