Webrazzi Summit internet gündemini belirlemeye hazırlanıyor

Etkinliğe geri sayım başladı.

23.09.2014 - 16:56 | MediaCat

Webrazzi Summit internet gündemini belirlemeye hazırlanıyor

Webrazzi Summit, bu yıl da dikkat çekici konu ve konuklarıyla internet sektörünü 360 derece kapsayacak. Geçtiğimiz yıl 500’den fazla şirket ve 1500 katılımcıyı ağırlayan etkinlikte bu yıl dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar gibi konular masaya yatırılacak.

İstanbul Swissotel’de 25 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek etkinlikte, CubeSensors CEO’su Ales Spetic, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Web Arts kurucu ve CEO’su Andre Morys, Mubi kurucusu ve CEO’su Efe Çakarel, Blackphone Kurucusu ve CEO’su Javier Agüera, Seedrs Kurucu Ortağı ve CEO’su Jeff Lynn konuşmacılar arasında yer alıyor.

Webrazzi Summit internet gündemini belirlemeye hazırlanıyor

Webrazzi Summit’e Turkiye’den ve dünyadan katılacak diğer isimler ise şöyle: Microsoft Bilgi ve İçerik Deneyimleri Grubu, CEE & MEA Bölge Direktörü Justin Dewhirst, iMENA Holdings Kurucusu Khaldoon Tabaza, Facebook’un eski Küresel Marka Tasarım Başkanı ve şu anda Intercom’da Ürün Tasarımı Bölüm Başkanı olan Paul Adams, Google tarafından satın alınan Talkbin’in kurucusu ve Y Combinator Partneri Qasar Younis, Flat6Labs CEO’su Ramez Mohamed, Hoteltonight Yönetici Direktörü Heather Leisman, Y Combinator Ortağı Kristy Nathoo, Duolingo Kurucu Ortağı ve CEO’su Luis von Ahn, Techcrunch Avrupa Editörü Mike Butcher, LaMetric Kurucusu ve CEO’su Nazar Bilous, Blablacar Kurucu Ortağı Nicolas Brusson, Arabnet Kurucusu ve CEO’su Omar Chritidis, Similar Web Kurucu Ortağı ve CEO’su Or Offer, Tech.eu Kurucu Editörü Robin Wauters ve Square Kurucu Ortağı Jim McKelvey, tmob Kurucusu ve CEO’su Rudi Dökmecioğlu, Mobilike Kurucu Ortağı Şekip Can Gökalp, Optivo Kurucusu ve CEO’su Ulf Richter, Intelliad CEO’su Wolfhart Fröhlick ve Oasis500 CEO’su Yousef M. Hamidaddin, MUBI’nin kurucusu Efe Çakarel, Türk internet ekosistemine geçen 2 yılda en büyük yatırımı yapan Aslanoba Capital kurucusu Hasan Aslanoba.

Tüm konuşmacılara buradan, programa ise buradan ulaşabilirsiniz

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.