WCA’da dünyanın en iyi markası ‘gnçtrkcll’ seçildi

Dünyanın en iyilerinin belirlendiği yarışmada WCA (Dünya İletişim Ödülleri) jürisi Turkcell'in gençlik kulübü...

01.12.2008 - 12:28 | MediaCat

Dünyanın en iyilerinin belirlendiği yarışmada WCA (Dünya İletişim Ödülleri) jürisi Turkcell’in gençlik kulübü “gnçtrkcll”i “En İyi Marka” seçti.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in gençlik kulübü “gnçtrkcll”, telekomünikasyon sektörünün en prestijli organizasyonlarından WCA (World Communication Awards/Dünya İletişim Ödülleri) jürisi tarafından “En İyi Marka” dalında birinciliğe layık bulundu.

Dünyanın önde gelen iletişim şirketlerinin katıldığı yarışmanın sonuçları, 26 Kasım’da Londra Hilton Park Lane Oteli’nde düzenlenen törenle açıklandı. Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu “Turkcell’in ve Türkiye’nin adını yurtdışında böyle bir ödülle duyurduğumuz için gururluyuz. ‘gnçtrkcll’ 15 milyon üyesiyle Türkiye’nin en büyük gençlik kulübü haline geldi. gnçtrkcll’le, gençlerin beklentileri ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak onlara özel bir faydalar dünyası sunuyoruz. Bu ödül güzel bir ekip çalışmasının ve yaptığımız çalışmalara fikirleriyle yön veren üyelerimizin eseridir” dedi.

Turkcell 3 proje ile finaldeydi

WCA’nın 10 yıldır düzenlediği ve bu yıl 14 dalda ‘en iyileri’ seçtiği Dünya İletişim Ödülleri’nde, Turkcell, ‘En İyi Marka’ dalında “gnçtrkcll”, ‘En İyi Yeni Servis’ dalında “ÎştePosta” ve ‘En İyi İçerik Sağlayıcı’ dalında da “SMS’la Hastane Randevusu Alma” uygulamalarıyla finale kaldı.

Turkcell’in zaferi ilk değil

Total Telecom ve ECTA işbirliğiyle gerçekleştirilen, sektörün devleri tarafından iş ortağı ya da sponsorluk yoluyla desteklenen WCA 2002’de Turkcell, “En İyi Servis” kategorisinde GPSRLand ile birinci olmuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.