Yapı Kredi ‘Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Bankası’ seçildi

Yapı Kredi, Avrupa'nın en saygın finans yayınlarından World Finance tarafından tüm dünya çapında yürütülen...

01.12.2008 - 11:41 | MediaCat

Yapı Kredi, Avrupa’nın en saygın finans yayınlarından World Finance tarafından tüm dünya çapında yürütülen ‘2008 Yılı Bankacılıkta Mükemmelik Ödülleri’ değerlendirmesinde, Türkiye’nin En İyi Dış Ticaret Bankası seçildi. Müşteri Odaklılık, Özgünlük, Piyasa Liderliği, Uzmanlık, Ürün Çeşitliliği ve Coğrafi Yaygınlık gibi kriterlerde en yüksek puanlara ulaşan Yapı Kredi, konusunda uzman ve tecrübeli personeli, ileri teknolojisi, dış ticaret müşterilerine verdiği danışmanlık hizmetiyle büyük ödüle hak kazandı.

Ödülle ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Murahhas Azası ve Genel Müdürü Tayfun Bayazıt, Yapı Kredi’nin yıllık 40 milyar Doları aşan dış ticaret hacmiyle sektörde lider bankalardan olduğunu ve yaklaşık 11 bin müşteriye hizmet verdiğini belirtti. Geleneksel ihracat/ithalat ürünlerinin yanı sıra yapılandırılmış, müşteriye özel çözümlerle uzun süreli müşteri memnuniyeti ve bağlılığını elde ettiklerini belirten Bayazıt World Finance tarafından verilen ödülün bu başarının bir teyidi olduğunu sözlerine ekledi. Yapı Kredi’nin sektörde uluslararası muhabir ağını oluşturan ilk bankalardan biri olduğuna dikkat çeken Bayazıt, uzun yıllar boyunca geliştirilen çok boyutlu bu ilişkiler neticesinde değişen piyasa şartlarına uygun olarak firmalara yenilikçi ve alternatif dış ticaret ürünleri sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.