WARC’tan MediaCat okurlarına özel fırsat

WARC, BWI 2017’deki üç oturumunu kaçıranlar için raporlarının tam halini MediaCat okurlarına özel olarak paylaşıyor.

23.11.2017 - 16:49 | Gönül Hadımlı

WARC’tan MediaCat okurlarına özel fırsat

Brand Week Istanbul 2017 sahnesinde üç farklı oturumla katılımcılarla buluşan WARC, geleceğin stratejisinin, davranışsal ekonominin ve marka amacının odak noktası olduğu oturumlarda bu konular özelinde yayınladığı raporları temel alarak konuların derinine indi. Şimdi ise WARC raporların hepsini sadece MediaCat okurlarına özel olarak paylaşıyor!

Ajanslardaki stratejistlerin rolleri nasıl bir evrime uğrayacak? WARC, bu sorunun yanıtını bulabilmek için tam 75 ajans planlamacısı ve stratejistiyle görüştü. Önümüzdeki dönemde nelerin değişeceğini öğrenmek için bu rapor yolunuzu aydınlatacak.

Pazarlama stratejinizi geliştirmede size çok büyük yararı olacak, duygusal kampanyaların neden daha fazla akıllarda yer ettiğini kavramınızı sağlayacak, hedef kitleniz ile daha sıcak bir bağ kurmadaki anahtarınız davranışsal ekonomi hakkında bilmek istedikleriniz için davranışsal ekonomi raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Unilever’in büyümesinin yüzde 50’si, marka amacına göre hareket eden markalar tarafından gerçekleştiriliyor. Bir marka olarak kâr sağlamanın ötesinde müşterilerinizle etkileşiminizi kuvvetlendirecek bir amacınız da olmalı. WARC’ın marka amacıyla ilgili bilgilerine buradan erişebilirsiniz.