MediaCat

İDA’dan yeni bir ödül programı

PRİDA İletişim Ödülleri 31 Aralık’a kadar başvuruları kabul ediyor.

İDA’dan yeni bir ödül programı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA); “Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, aydaşlarına kattığı değerin altını çizmek ve sektördeki sürdürülebilir projeleri teşvik etmek” için PRİDA İletişim Ödülleri adında yeni bir ödül programı başlatıyor.

Ajans başvurularını kabul eden ve projelerde emeği geçen çalışanları ödüllendiren yarışma, sponsor firmaların başvurularına kapalı olacak. Başvuru yapan tüm projelerin arşivleneceği program kapsamında, işbirliği yapılan üniversitelerin iletişim bölümlerindeki akademisyen ve öğrenciler PRİDA’ya katılan projelere ulaşabilecekler.

PRİDA İletişim Ödülleri hakkında konuşan İDA Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Gümrah konuyla ilgili şu yorumda bulundu: “Geçmiş dönem yönetiminde başlayan ve iki yıldır süren çalışmalarımız ne mutlu ki artık hayata geçiyor. PRİDA ile sektörel katkımızı vurgulayacak değerli projelerin sahiplerini ve tüm ekiplerini ödüllendirmenin yanı sıra sektörümüze katkı koymuş, çalışmalarıyla sonraki kuşaklara yol göstericilik yapmış iletişim profesyonellerimizi de onurlandırmayı hedefliyoruz. PRİDA İletişim Ödülleri’nin kısa sürede herkesin kazanmak isteyeceği prestijli ödüller arasında yer alacağına inanıyoruz.”

“Stratejik İletişim”, “Pazarlama İletişimi”, “Dijital ve Sosyal Medya”, “Özel Ödüller”, “Sürdürülebilir Başarı Ödülleri” ve “İletişim Gönüllüleri” olmak üzere altı ana başlıkta 25 kategoride ödül verecek PRİDA İletişim Ödülleri hakkında detaylı bilgiye ida.org.tr ve pridaodulleri.org adreslerinden ulaşabilir, yarışmaya 31 Aralık tarihine kadar başvurabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.