MediaCat

Wanda Digital, Ogilvy İstanbul’a katıldı

Wanda Digital’i bünyesine katan Ogilvy İstanbul, müşterileri için bütünleşik ve daha da zenginleşmiş bir marka deneyimi yaratmayı hedefliyor.

Wanda Digital, Ogilvy İstanbul’a katıldı

Ogilvy İstanbul, müşterilerine bütünleşik ve daha zenginleşmiş bir marka deneyimi yaratmak amacıyla Wanda Digital’i bünyesine kattı.

Wanda Digital’in ajans bünyesine katılmasıyla birlikte Ogilvy Global’in gelişmiş pazarlardaki en etkin yetkinlik alanlarından Müşteri Etkileşimi ve Satış (Customer Engagement and Commerce) hizmeti de Türkiye’ye geliyor. Markaların kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi inşa etmelerine destek sağlayan bu alan, yaratıcılıkla teknoloji ve verinin harmanlandığı, tüm kanallar üzerinden satış üzerinde ölçülebilir sonuçlara ulaşmak için birebir ilişkiler yaratmayı amaçlayan faaliyetleri içeriyor.

Yeni dönemde Ogilvy İstanbul‘un iletişim çözüm ortağı olduğu markaların iş sonuçlarına ölçülebilir bir değer daha eklemek üzere Burçak Günsev, Müşteri Etkileşimi ve Satış yetkinlik alanını yönetecek. Burak Günsev ise “Teknoloji ve İnovasyondan Sorumlu Yönetici” olarak hem Ogilvy İstanbul’un hem de müşterilerinin en yeni trend ve teknolojik gelişmelerle uyumlu bir şekilde yenilenmesini sağlayacak.

Ogilvy Global’in bağlı olduğu WPP’nin Türkiye Ülke Başkanı Demet İkiler, WPP’nin yeni stratejisi doğrultusunda önceliklerinin sayıca daha az ancak verdiği hizmetler itibarıyla daha kapsayıcı ve daha güçlü yapılar kurmak olduğunu belirterek, “Üstelik bu hizmete müşterilerimiz tarafından kolayca erişilebiliyor olması lazım. Wanda’nın Ogilvy İstanbul bünyesine katılması, WPP’nin yeni vizyonu doğrultusunda atılmış çok önemli bir lokal adım. Böylelikle ‘reklam – pazarlama – dijital’ üçlüsü birleştiriliyor. Bu birleşmeyle ajansların öncü yetenekleri daha etkili çözümler sunmak için sinerji yaratacak. Oluşacak sinerji, modern tüketiciye avantajlı fırsatlar yaratarak, markaların değerini artıracak.” dedi.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu ise dijitalleşmenin yükselmesiyle birlikte artan şeffaflığın markaların hedef kitlelerine daha fazla seçenek, daha fazla bilgi ve daha fazla güç verdiğini söyleyerek, müşteri çağı olarak tanımlanan bu dönemde markalar için hedef kitlesinin nabzını tutmak ve bu ritme göre çözümler üretmenin daha da önem kazandığını vurguladı. Çubukçu, “Bileşenleri her gün değişen bir ekosistemle karşı karşıyayız. Bizim de markaların hedef kitleleriyle her temas noktasında deneyimi zenginleştirecek bir iletişim yaklaşımıyla iş ortaklarımıza hizmet sunacağımız bir yapıya evrilmemiz ve bu yapıyı her geçen gün daha da güçlendirmemiz gerekiyor.” diye konuştu.

Teknoloji ve dijitalleşmenin sadece yeni ekonomiyi değil, aynı zamanda yaratıcı endüstrilerde değer yaratma süreçlerini de yeniden biçimlendirdiğini, gücünü yenilikçilik ve yaratıcılıktan alan markalar ve ajanslar için her dönemde büyük fırsatlar bulunduğunu belirten Çubukçu, “Yenilikçi, yaratıcı ve başarılı pek çok işiyle kendini kanıtlamış Wanda Digital’in Ogilvy İstanbul’un parçası olmasıyla, yeni ekonominin iletişim dünyasına sunduğu fırsatları önümüzdeki dönemde daha da verimli bir şekilde markalarımıza taşıyacağız” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.