MediaCat

Volvo Türkiye’den küresel transfer

Volvo Car Turkey’den Volvo Car Corporation’a üst düzey bir atama gerçekleşti.

Volvo Türkiye’den küresel transfer

Volvo Cars, dünyada ilk 20 yönetim merkezi arasında bulunan Türkiye’den, Asya-Pasifik pazarının bölge yönetimine üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Buna göre; Volvo Car Turkey Pazarlama ve PR Direktörü olarak görev alan Ebru Ekşi, artık çalışmalarına Volvo Car Asya Pasifik Pazarlamadan Sorumlu Bölge Direktörü olarak devam edecek. Volvo Cars’ın üç yönetim bölgesinden biri olan Asya-Pasifik Bölgesi’ne atanan Ebru Ekşi Avustralya, Çin, Hong Kong, Hindistan, Japonya, Kore, Malezya, Yeni Zelanda, Filipinler, Singapur, Tayvan, Tayland ülkelerinden sorumlu olacak.

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nin ardından, Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik Bölümü’nden mezun olan Ebru Ekşi yüksek lisans eğitimini ABD’deki Temple Üniversitesi’nde iletişim alanında gerçekleştirdi. Çalışma hayatına 1997 yılında başlayan Ekşi 2001 yılında parçası olduğu Volvo Car Turkey‘de pazarlama iletişimi ve PR müdürü olarak başladığı görevine, 2003-2010 yıllarında pazarlama iletişimi ve PR bölge müdürü olarak devam ederek Kuzey Afrika, Orta Doğu, Birleşik Arap Emirlikleri, Kıbrıs, Malta, Moldova ve Kazakistan, Azerbaycan gibi eski Rusya Cumhuriyeti üye pazarlarını yönetti.

2010 yılında terfi ederek Volvo Car Turkey Pazarlama ve PR Direktörü unvanını alan Ebru Ekşi’nin görev tanımında marka yönetimi, pazarlama stratejileri, reklam kampanyaları, ürün/fiyatlandırma, medya ilişkileri, iç iletişim, PR, sadakat programı yönetimi, dijital pazarlama, CRM, sosyal medya yönetimi ve sponsorluklar gibi pazarlamanın ana elemanları yer alıyor.

Ebru Ekşi, 2017’nin ikinci çeyreğinden itibaren Göteborg’daki yeni görevine başlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.