Vodafone’dan kurumlara uzun SMS çözümü

Vodafone, JetSMS platformu sayesinde SMS'te karakter sayısı sınırını ortadan kaldırıyor. Vodafone'un kurumsal abonelere yönelik JetSMS hizmetiyle...

30.03.2009 - 15:13 | MediaCat

Vodafone, JetSMS platformu sayesinde SMS’te karakter sayısı sınırını ortadan kaldırıyor. Vodafone’un kurumsal abonelere yönelik JetSMS hizmetiyle artık bir SMS’te 160 değil, tam 612 karakter yazılabiliyor. JetSMS üzerinden gönderilen uzun mesaj, alıcının telefonunda tek bir mesaj olarak görüntüleniyor. Böylelikle uzun ve Türkçe karakterli mesajlar, alıcılar tarafından anlam bütünlüğü içinde okunabiliyor.

Vodafone’un kurumsal müşterilerine sunduğu JetSMS platformu, SMS tabanlı mobil çözüm ihtiyaçlarına “en hızlı, en kolay, en güvenilir” şekilde cevap veriyor. JetSMS ile kurumlar ister bir kişiye, ister yüz binlerce kişiye aynı anda SMS göndererek, Türkiye ve dünyadaki tüm GSM operatörü abonelerine aynı anda ulaşabiliyorlar. Platform “Akıllı SMS Zaman Ayarı” özelliği ile ileri tarihli toplu SMS gönderimlerine de olanak sağlıyor.

SMS’in gönderen kısmında kurum adını kullanıcıların istediği şekilde oluşturmasına imkan veren JetSMS’te şirket adına birden fazla kullanıcı tanımlanabiliyor. JetSMS’i kullanmak için www.vodafone.com.tr veya www.jetsms.net adresinden bilgi alınarak, kullanım talebi iletilebiliyor. JetSMS’te SMS gönderimleri web üzerinden kolaylıkla yapılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.