HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğüne atama

HDI Sigorta, mevcut bölge müdürlüklerine yenilerini ekleyerek ve yönetim kadrolarına yeni isimler dahil ederek güçleniyor...

30.03.2009 - 14:49 | MediaCat

HDI Sigorta, mevcut bölge müdürlüklerine yenilerini ekleyerek ve yönetim kadrolarına yeni isimler dahil ederek güçleniyor. HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü, Şubat 2009 tarihinden itibaren alanında deneyim sahibi uzman yöneticiler ve çalışanlardan oluşan güçlü ekibiyle Altunizade’de hizmet vermeye başladı.

HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’ne 02 Şubat 2009 tarihi itibariyle Handan Alpay getirildi. 1967 doğumlu olan Handan Alpay, Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Sigortacılık sektörüne 1993 yılında İsviçre Sigorta Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü’nde başladı. 2002 – 2007 yıllarında İsviçre Sigorta Genel Müdürlüğü’nde Acenteler Teknik Destek Servisi’nde Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. 2007 – 2009 yıllarında ise Ergoisviçre Sigorta Kadıköy Bölge Müdürü olarak çalıştı. Alpay, evli ve bir kız çocuğu annesidir.

HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdür Yardımcılığı görevine ise 06.02.2009 tarihinde Anıl Yıldır atandı. 1973 doğumlu olan Anıl Yıldır, İstanbul Üniversitesi Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu’nu bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Sigortacılık kariyerine 1994 yılında yetkili acente olarak başlayan Anıl Yıldır, 2000 yılında Güven Sigorta Kooperatifler Müdürlüğü’nde, 2005-2009 yılları arasında ise Ergoisviçre Sigorta Kadıköy Bölge Müdürlüğü’nde Acente Temsilcisi olarak çalıştı. Yıldır, bir erkek çocuk babasıdır.

HDI Sigorta İstanbul Anadolu Bölge Müdürlüğü’ndeki diğer atamalar ise şöyle: Teknik İşler Müdür Yardımcılığı’na Burçin Benek, Mali İşler ve Muhasebe Müdür Yardımcılığı’na Hülya Demirok, Hasar Servisi Şefliği’ne T.Çınar Över, Teknik İşler Uzmanlığı’na Betül Özdener, Teknik İşler Uzman Yardımcılığı’na Sinan Duygulu, Acente Pazarlama Yönetmenliği’ne Murat Vergili ile Okan Atılgan, Teknik İşler Şef Yardımcılığı’na Yasemin Bayramali atanırken Ömer Faruk Bayram ise Hasar Servisi ekibinde görev aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.