MediaCat

Vodafone ve istegelsin’den yeni işbirliği

Vodafone online market alışverişi hizmetini başlattı: Süpermarket Yanımda.

Vodafone ve istegelsin’den yeni işbirliği

Vodafone, Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası üzerinden sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi. Vodafone’un istegelsin işbirliğiyle hayata geçirdiği Süpermarket Yanımda hizmeti bugün gerçekleştirilen online basın toplantısıyla duyuruldu. Toplantı, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ve istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşti.

Süpermarket Yanımda hizmetiyle online market alışveriş pazarına adım atan Vodafone Türkiye’nin bu girişimiyle online süpermarket alışverişini sahiplenen ilk operatör olduğunu belirten Aksoy, bu hizmet ile Vodafone müşterilerinin, market alışverişlerini online olarak hızlı, kolay ve güvenilir bir biçimde yapabileceklerini, ayrıca her alışverişte GB kazanabileceklerini söyledi. Aksoy, hedeflerini şöyle anlattı: “Süpermarket Yanımda ile ilk etapta ayda 25 bin, ilerleyen dönemde ise 100 bin market alışverişine ulaşmayı hedefliyoruz. Vodafone olarak, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek platformdan karşılama hedefiyle e-ticaret alanındaki yatırımlarımıza devam edeceğiz.”

Halihazırda sadece Vodafone’luların kullanımına açık olan Süpermarket Yanımda hizmeti çok yakında diğer operatör müşterilerinin de kullanımına açılacak. 27 kategoride 7 bini aşkın ürünün sunulacağı ve ayda 100 bin market alışverişine ulaşmanın hedeflendiği hizmet şu an için İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bodrum’da kullanılabiliyor ancak önümüzdeki dönemde diğer şehirlerde de hizmet vermeye başlayacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.