Vodafone Türkiye’ye yeni CEO

Serpil Timuray CEO pozisyonunu Gokhan Öğüt'e bırakıyor.

03.10.2013 - 17:17 | MediaCat

Vodafone Türkiye'ye yeni CEO

1 Ocak 2009 tarihinden bu yana Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Serpil Timuray, 1 Ocak 2014 itibariyle Vodafone Grubu İcra Kurulu Üyesi ve Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik (AMAP) Bölge Başkanı olarak atanmıştı.

Markadan yapılan yeni duyuru ile Vodafone Türkiye’de ticari ve operasyonel alanlardan sorumlu icra kurulu başkan vekili olarak görevine devam etmekte olan Gökhan Öğüt‘ün, Vodafone Türkiye icra kurulu başkanlığını 1 Kasım 2013 tarihi itibariyle Timuray’dan devralacağı duyuruldu.

Vodafone Türkiye’de bayrak değişimi

Timuray, 1 Ocak 2014 itibariyle Vodafone Grubu’nun 409 milyon abonesinin yüzde 65’inin bulunduğu, servis gelirlerinin yüzde 30’unu oluşturan ve Vodafone Grubu’nun dünya genelindeki iki yönetim bölgesinden biri olarak konumlanan AMAP Bölge Başkanlığı görevini Nick Read’den devralacak.

Timuray, AMAP Bölge Başkanı olarak atandığı yeni göreviyle Vodafone Grubu İcra Kurulu üyesi olarak, Vodafone Grubu CEO’su Vittorio Colao’ya doğrudan raporlayacak.

Serpil Timuray CEO pozisyonunu Gokhan Öğüt'e bırakıyor.

2008 yılından bu yana AMAP Bölge Başkanı olarak görev yapan Nick Read ise 1 Ocak 2014 itibariyle Vodafone Grubu finanstan sorumlu üst düzey yöneticisi (CFO) olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.