Vodafone Türkiye’de bayrak değişimi

Vodafone Türkiye yönetici kadrosunda iki yeni gelişme yaşandı.

16.01.2017 - 12:15 | Arzu Nilay Kocasu

Vodafone Türkiye'de bayrak değişimi

Vodafone Türkiye’de yaşanan üst düzey atama kapsamında; Nisan 2014’ten beri Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alan Ender Buruk‘un yerine Engin Aksoy getirildi.

Vodafone Türkiye'de bayrak değişimiİstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezuniyetinin ardından Oxford Business College’ta pazarlama alanında yüksek lisans eğitimi alan Aksoy, 1994 yılında Coca-Cola Satış Temsilcisi olarak başladığı kariyeri süresince Michelin (Satış Bölge Müdürü) ve Nike (Satış ve İş Birimi Yönetiminden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgelerinden Sorumlu Satış Direktörü) markalarında görev aldı.

Nisan 2008’de Vodafone Türkiye Bireysel İş Birimi Direktörü olarak katıldığı Vodefone ailesindeki çalışmalarına Vodafone Türkiye Bireysel ve KOBİ’den Sorumlu Saha Satış direktörü olarak devam eden Engin Aksoy, Temmuz 2012 itibarıyla Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak marka bünyesindeki faaliyetlerine devam ediyordu.

Vodafone Türkiye‘nin yönetici kadrosunda yaşanan bir diğer gelişmeyse Fatih Uysal hakkında. Bu gelişmeye göre, Eylül 2010 tarihinden bu yana Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü olarak görev alan Uysal, kariyerine Kariyer.net CEO’su olarak devam edecek. Uysal’dan boşalan koltuğa geçecek isim ise henüz belirsiz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.