THY’nin medya konkurunun detayları netleşiyor

Türk Hava Yolları'nın konkuruna katılacak ajanslar ve sunum tarihi belli oldu.

16.01.2017 - 14:19 | Arzu Nilay Kocasu

Türk Hava Yolları konkur

Türk Hava Yolları 2013 yılından bu yana küresel reklam faaliyetlerini sürdüren CP+B Londra ile 2016’nın son demlerinde yollarını ayırmış, yeni ajansını küresel ölçekte başlattığı bir konkur ile belirleyeceğini duyurmuştu.

Türk Hava Yolları Küresel Reklam Müdürü Rafet Fatih Özgür tarafından yönetilen ve CP+B Londra’nın katılmayacağını açıkladığı reklam konkurunun yanı sıra marka, küresel medya planlama ve satınalma faaliyetlerinde de bir yenilenme sürecine girerek, reklamın yanı sıra medya konkuruyla da yeni medya ajansını belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Medya konkuru kapsamında, Türk Hava Yolları’nın yeni medya ajansı olmak için konkura katılacak ajanslar belli oldu. Buna göre; BPN Istanbul, OMD Türkiye, People Initiative, Skala Medya, Starcom Mediavest Group ve UM Türkiye Türk Hava Yolları’nın medya planlama ve satınalma faaliyetlerini yönetmek için yarışacaklar. Markanın medya konkuru kapsamında ajanslar, sunumlarını 15-20 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.