Vodafone görüntülü konuşturdu

Telekomünikasyon Kurumu (TK)Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Vodafone'un 3G teknolojisiyle görüntülü konuşma...

22.10.2008 - 15:33 | MediaCat

Telekomünikasyon Kurumu (TK)Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Vodafone’un 3G teknolojisiyle görüntülü konuşma gerçekleştirdi. Acarer, “İTÜ-Huawei Yeni Nesil Telekomünikasyon Teknolojileri Laboratuarı”nın açılış töreninde Vodafone standında Vodafone müşteri merkeziyle görüntülü konuştu.

İTÜ ile Huawei işbirliğiyle hayata geçirilen ve Türk bilişimcileri 3G (üçüncü nesil) konusunda yeni ufuklara taşımayı hedefleyen Yeni Nesil Telekomünikasyon Teknolojileri Laboratuarı, İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle açıldı. Laboratuarın açılışını yapan TK Başkanı Dr. Tayfun Acarer, Vodafone standına gelerek görüntülü konuşma gerçekleştirdi.

Vodafone’un 3G teknolojisi hakkında bilgi veren Vodafone Türkiye Teknikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Köksaldı, dünyada 3G’nin ilk uygulayıcıları arasında yer alan Vodafone Grubu’nun, bugün yaklaşık 30 milyon 3G abonesiyle dünyanın en büyük 3G şebekesine sahip olduğunu belirtti. Köksaldı, “Vodafone olarak dünyada milyonlarca kişiyi yüz yüze konuşturuyoruz. Vodafone Grubu’nun teknoloji ve bilgi desteğiyle 3G uygulamasını Türkiye’de de kullanmak için hazırız. 3G altyapımız sayesinde abonelere cazip 3G hizmetleri sunacağız” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.