The Marmara Pera’ya yeni genel müdür

Turizm sektörünün 18 yıllık köklü markası The Marmara Hotels & Residences, The Marmara Pera Genel Müdürlüğüne...

22.10.2008 - 15:48 | MediaCat

Turizm sektörünün 18 yıllık köklü markası The Marmara Hotels & Residences, The Marmara Pera Genel Müdürlüğüne uzun yıllardır The Marmara ailesinde bulunan ve son olarak The Marmara Antalya’da Genel Müdür olarak görev yapan Uygar Koçaş’ı getirdi. Pera bölgesindeki özel konumuyla öne çıkan The Marmara Pera, konuklarına sunduğu kaliteli hizmet anlayışına ve sanata verdiği katkılara yeni genel müdürü ile devam edecek.

The Marmara Pera Genel Müdürlüğüne getirilen Uygar Koçaş; Ankara Üniversitesi İşletme lisans, Utah Üniversitesi American Hotel & Lodging lisans ve Hastane Yönetimi üzerine yüksek lisans mezunu. 1997 – 98 yıllarında Utah Üniversitesi’nde ileri derece İngilizce ve bilgisayar eğitimi almış olan Koçaş, Ankara Club Flipper’da başladığı çalışma hayatını Club Dedeman İzmir’de sürdürdü.

1999 yılında eğitim için gittiği Amerika’nın Utah eyaletinde, Shilo Inn ve Salt Lake City otellerinde satış ve pazarlama müdürü olarak görev yaptı. 2000 – 2001 yıllarında Wyndham Hotel’de rezervasyon ve karşılamada göreve başlayan Koçaş, Operasyon Müdürlüğü’ne kadar yükseldi. 2004 yılında The Marmara İstanbul’da rezervasyon ve müşteri ilişkilerinden sorumlu olarak katıldığı The Marmara ailesinde, 2006 yılında The Marmara Antalya Genel Müdürü olan Koçaş, son olarak 6 Ekim 2008 tarihi itibariyle The Marmara Pera’ya Genel Müdür olarak atandı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.