VKV Sağlık Kuruluşları yeni dijital ajansını seçti

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşlarının yeni dönem dijital iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

16.04.2021 - 17:07 | MediaCat

Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşlarının reklam konkuru sonuçlandı

Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Koç Healthcare, Koç Sağlık Yanımda, Code Lotus, RMK AIMES (Rahmi M. Koç İleri Düzey Girişimsel Tıp, Eğitim ve Simülasyon Merkezi) ve Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları Kariyer markalarının yeni dönem dijital iletişim çalışmalarını yürütecek ajans Glamly Digital oldu.

Glamly Digital, yeni dönemde Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları çatısı altındaki markaların sosyal medya içerik ve topluluk yönetimi ile çeşitli dijital operasyonların sorumluluğunu üstlenecek. Ajans aynı zamanda yaratıcı dijital projelerin geliştirilmesi, stratejilerin oluşturulması ve uygulanması gibi görevleri de üstlenecek.

Ajansın yeni işbirliğini duyurduğu sosyal medya paylaşımı şöyle:

Son olarak Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları ile el sıkışan markanın portföyünde Atasun Optik, Atasun Optik Kariyer, Solaris, Pınar Su, Pınar Frii, Pınar Denge, Pınar Limonata, Boyner, AkzoNobel, Marshall Boya, She, Caldion, Hunca Care ve Seluz Fragrances & Flavors gibi markalar bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.