Hopi’ye yeni CEO

Hopi'de CEO koltuğunun yeni sahibi belli oldu.

19.04.2021 - 10:29 | MediaCat

10 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan mobil sadakat uygulaması Hopi’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Hopi’nin yeni CEO’su Yalın Özcan oldu. Ödeme sistemleri, sadakat programları, telekom, kurumsal satış, pazaryeri ve startup alanlarında 21 yıllık deneyimi bulunan Özcan, Hopi’nin fintek alanındaki dönüşüm yolculuğuna ve Boyner Group’un Hopi’yi müşteri ihtiyaçlarını 360 derece karşılayacak bir “SuperApp”e dönüştürme vizyonuna liderlik edecek.

Hopi CEO’su Yalın Özcan

Kariyerine 2000 yılında Pamukbank’ta sistem analisti olarak adım atan Yalın Özcan, ardından IBM Türkiye’de danışman olarak görev yaptı. Garanti Ödeme Sistemleri ve Visa Türkiye’de yöneticilik deneyimlerinin sonrasında Turkcell Ticari Pazarlama ve Perakende Yönetimi Bölüm Başkanlığı görevini yürüten Özcan, daha sonra Akbank Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanlığı yaptı. 2017 yılında San Francisco’ya yerleşerek, bir fintech startup’ı olan MyGini’de CPO olarak çalışan Özcan, 2019 başında Türkiye’ye döndü ve Vodafone Kurumsal Satış Direktörlüğünün yanı sıra Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Vodafone Finansman A.Ş. ve Vodafone Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelikleri ve Pazaryeri Direktörlüğü görevlerini yürüttü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.