Vizeum geçici olarak Hartmut Riester’e emanet

Vizeum Türkiye Genel Müdürü Şevki Kıroğlu, dün (28 Ağustos 2007) itibariyle bu görevinden ayrıldı. Genel müdürlük görevini, yeni atama yapılıncaya kadar geçici olarak, Aegis Türkiye operasyonundan sorumlu Hartmut Riester üstlenecek...

29.08.2007 - 10:51 | MediaCat

Vizeum Türkiye Genel Müdürü Şevki Kıroğlu, dün (28 Ağustos 2007) itibariyle bu görevinden ayrıldı. Kıroğlu 1 Ocak 2007’den beri Vizeum Türkiye’nin genel müdürlük görevini yürütüyordu.

Kıroğlu ayrılığıyla ilgili MediaCat’e yaptığı açıklamada, şu aşamada bundan sonra ne yapacağıyla ilgili herhangi bir karar vermediğini ifade etti. Bu arada Vizeum’da Kıroğlu’ndan boşalan genel müdürlük görevini, yeni atama yapılıncaya kadar geçici olarak, Aegis Türkiye operasyonundan sorumlu Hartmut Riester üstlenecek.

Dünyada 41 ülkede ve 49 ofiste faaliyet gösteren Vizeum, dünyanın en büyük medya gruplarından biri olan Aegis’ın bünyesinde yer alıyor.

Medya planlama, satınalma ve stratejik planlama hizmetleri veren şirket, Türkiye’de General Motors, Opel, Chevrolet, Saab, Özen Film, Osram, Valeo ve Clinique’in de yer aldığı bir müşteri portföyüne sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.