MediaCat

Visa’dan olimpiyat temalı reklam kampanyası

Marka, Tokyo 2020 için yüzde 80’ini hazırladığı kampanyasını salgınla mücadele kapsamında revize etti.

Visa’dan olimpiyat temalı reklam kampanyası

Olimpiyat Oyunları’nın uzun soluklu sponsorlarından Visa, Tokyo 2020’nin önümüzdeki yıla ertelenmesine rağmen kitlesinin huzuruna olimpiyat temalı yeni bir kampanyayla çıkıyor.

“Do Your Part Like An Olympian” adlı kampanyada kaykay sporcusu Sky Brown, BMX sürücüsü Kenneth Tencio ve sırıkla atlama sporcusu Katerina Stefanidi, coronavirus salgınından korunmak adına el hijyeninin sağlanmasının ne kadar kolay olduğunu gösteriyor.

Markanın evde kalmanın önemini vurguladığı ve zor günleri birlikte geri bırakacağımız mesajını verdiği kampanyası ilerleyen günlerde daha fazla sporcunun katılımıyla desteklenecek.

Visa, coronavirus salgınından ve Tokyo 2020’nin ertelenmesinden önce benzer bir kampanya hazırlığındaydı. Neredeyse yüzde 80’i tamamlanan kampanyada olimpik sporcular Visa ürünlerinin kullanımının ne denli kolay olduğunu gözler önüne seriyordu. Tokyo 2020’nin ertelenmesiyle birlikte Visa kampanyayı coronavirus salgınıyla mücadele kapsamında revize etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.