MediaCat

Videonun kısa tarihi

Hulu video, reklam ve hedef kitlenin evrimini bir animasyonla anlatıyor.

Videonun kısa tarihi

Kimilerince aptal kutusu olarak adlandırılsa da modası hâlâ geçmeyen televizyon, yalnızca toplumları ve kültürleri değil; onlara paralel olarak reklam sektörünü de “öncesi” ve “sonrası” olmak üzere ikiye ayırmayı başaracak kadar güçlü bir araç.

Tek seferde tek yerde olmak zorundaki reklamverenin videonun doğuşuyla birlikte geniş kitlelere ulaşmasını ve dijital standartların oluşmasıyla birlikte izleyicinin de bu değişime paralel olarak değişimini anlatan Hulu, video ve reklamların eşzamanlı evrimini anlattığı bir buçuk dakikalık bir animasyon yayınladı.

Televizyonun bir etkinlikten öteye geçerek bir deneyime dönüşmesi; izlediklerimizin ve izlediğimiz içeriklerle kurduğumuz bağın bizi tanımlamasıyla birlikte reklamın da bir deneyime dönüştüğünü söyleyen ve elbette lafı reklamın en iyi deneyimlenebileceği yerin Hulu olduğuna getiren markanın reklam filmi, Golden’ın animasyon ekibiyle birlikte, yönetmen Justin Harder’ın imzasını taşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.