Lilly İlaç’a yeni kurumsal ilişkiler direktörü

Markanın kurumsal ilişkiler direktörlüğü Gamze Kuzucu Gürses'e emanet.

27.09.2016 - 11:54 | MediaCat

Lilly İlaç'a yeni kurumsal ilişkiler direktörü

1876 yılında ABD Indianapolis şehrinde kurulan, Türkiye’deki faaliyetlerineyse 1950’lerde ürünlerinin bir Türk şirketi ortaklığına üretilip dağıtılmasının ardından 1993 yılında Lilly İlaç çatısı altında başlayan Lilly’nin Türkiye’deki yeni kurumsal ilişkiler direktörü Gamze Kuzucu Gürses oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü mezuniyetinin ardından yine Boğaziçi Üniversitesi’nde tıbbi sistemler ve bilişim üzerine yüksek lisans eğitimi ve York Üniversitesi Sağlık Ekonomisi Bölümü’nden lisansüstü diploması alan Gamze Kuzucu Gürses, kariyerine 2003 yılında Pfizer’de ruhsatlandırma uzmanı olarak başladı. 2007 yılında Roche Fiyatlandırma Müdür Yardımcısı, 2009 – 2014 yıllarındaysa aynı şirkette fiyatlandırma ve pazar erişim müdürü olarak görev alan Kuzucu Gürses daha sonra Lundbeck Kurumsal İlişkiler ve Pazar Erişim Direktörü olarak çalışmalarına devam etti.

Lilly İlaç Kurumsal İlişkiler Direktörü görevini üstlenen Gamze Kuzucu Gürses, Lilly Türkiye Yönetim Kurulu’nun da üyesi oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.