VideoBulten.com yayına başladı

Kurumsal içerikli videoların çevrimiçi ortamda paylaşılabileceği, izlenebileceği ve ölçümlenebileceği bir platform olan www.VideoBulten.com yayın hayatına başladı.

22.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Kurumsal içerikli videoların çevrimiçi ortamda paylaşılabileceği, izlenebileceği ve ölçümlenebileceği bir platform olan www.VideoBulten.com yayın hayatına başladı.

VideoBülten.com, internet üzerinden sadece kurumsal içerikli video yayını ve bilgi dağıtımı yapıyor. “Kurumsal Videolarınıza Sahip Çıkan Portal” sloganıyla yola çıkan VideoBülten.com, kurum ve markaların haber, reklam ve tanıtım içerikli videolarını online dünyada daha geniş kitlelere yaymak, bu videoların izlenirliğini arttırmak, internet gazetecilerine, blog yazarlarına ve sosyal medya kullanıcılarına görüntülü içerik sağlayarak internet dünyasında farkındalık yaratmak amacında olan organizasyonların buluştuğu etkin bir platform olmayı hedefliyor.
 

www.VideoBulten.com Koordinatörü Hakan Demirok, online dünyanın ve sosyal medyanın kurumlar ile markalar açısından gün geçtikçe artan önemine dikkat çekerek, “Video içerikler online dünyada kurum ve markaların iletişim stratejilerinde çok daha önemli hale geldi. Kurum ve marka kaynaklı çeşitli videolar; dijital ajanslar, reklam ve iletişim danışmanlığı ajansları tarafından tıpkı basın bültenleri gibi medya kuruluşları ve bloglar başta olmak üzere sosyal medya ile yoğun biçimde paylaşılmakta. İşte biz bu videolara “VideoBülten” adını verdik.
 

Farklı sektörde faaliyet gösteren organizasyonlar VideoBülten.com’a atacakları e-posta ile kurumsal olarak üye olabiliyor.
 

Ağustos 2011’e kadar herhangi bir ücret ödemeden hizmet alınabilecek bu platform hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için www.videobulten.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.