MediaCat

Video görüşmelerinizi şenlendirecek filtreler

Arka planları boş verin, kendinizi değiştirin.

Video görüşmelerinizi şenlendirecek filtreler

Herkesin mümkün olduğunca evde kalmaya gayret ettiği bugünlerde bir grup insan, mesaisini evden sürdürüyor. Bu mesai süresince ise eskiden yüz yüze yaptıkları görüşmeleri Zoom, Microsft Team ve Skype gibi uygulamalarla sanal ortamdan yürütüyorlar.

Evde gerçekleştirilen video görüşmelerde arka planınızı bir süreliğine sizin için derleyip toplayacak tasarımlardan geçtiğimiz hafta bahsetmiştik. İhtiyaç duyduğumuz neşenin miktarını günbegün artarken, yaşadıkları evi değil bizzat kendilerini değiştirmek isteyenler için bu kez bir dizi filtreyle karşınızdayız.

Video görüşmelerinizi bir patates olarak gerçekleştirmek ister misiniz? Veya bir kalem? Ya da bir ananas? Hepsi mümkün. Tüm bu ihtimalleri mümkün kılan ise aslında bir süredir hayatımızda olan bir teknoloji: Snap Camera.

Snapchat’in eğlenceli filtrelerini video görüşmelerinizde kullanmak için Snap Camera’yı buradan bilgisayarınıza yükleyip açmanız yeterli. Daha sonra, kullandığınız video görüşme uygulamasını açıp kameralardan Snap Camera’yı seçerek sohbetlerinize neşe katmaya başlayabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Pen

Pickle

Pineapple

Psycho Mushroom

Potato

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.