MediaCat

Vestel’in yeni marka yüzü Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk, yeni marka yolculuğunda Vestel’e eşlik edecek.

Vestel’in yeni marka yüzü Beyazıt Öztürk

Zorlu Grubu markalarından Vestel yeni dönemde marka yüzü olarak Beyazıt Öztürk ile anlaştı.

İşbirliğinin duyurusu bugün Vestel CEO’su Turan Erdoğan, Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel CMO’su Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Beyazıt Öztürk’ün katılımlarıyla online gerçekleştirilen basın toplantısında gerçekleşti. Toplantıda işbirliğinin ilk reklam filmi de basın mensuplarıyla paylaşıldı.

Vestel’in “Vestel’le Olur, Neden Olmasın?” mottolu marka yolculuğu ve Beyazıt Öztürk işbirliğine ilişkin toplantının açılış konuşmasında Vestel CEO’su Turan Erdoğan, insanların evde daha fazla vakit geçirdiği bu dönemde konfor ve huzurlarının artırılması ve kendilerine en iyi teknolojinin sunulması gerektiği inancıyla hareket ettiklerini söyleyerek, bu hedeflerini de gülümseme ve neşeyle gerçekleştirmek istediklerini belirtti. Erdoğan, yeni marka yüzü Beyazıt Öztürk’ün her kesimin sevdiği bir isim olduğunu söyleyerek, yenilikçi hizmetlerinin, inovatif ürünlerinin ve insan hayatında yaratacakları faydanın anlatılması için Öztürk’ün en doğru isim olduğunu da ekledi.

Vestel ile işbirliği yapmaktan sevinç ve gurur duyduğunu ifade eden Beyazıt Öztürk, dünya çapında bir teknoloji markası olarak tanımladığı Vestel’in aynı zamanda yenilikçi, teknolojiye hâkim, sınırları zorlayan bir marka olduğunu ve bu açıdan marka ile oldukça uyuştuklarını söyledi. Uzun yıllar boyunca yenilikçi işler yapmaya çalıştığı Beyaz Show’un samimi ve halkın programı olması için gayret ettiğini belirten Öztürk, Vestel’in de halkın markası olduğunu belirtti.

Vestel Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Ergün Güler ise en yeni teknolojileri tüketicilerle en hızlı şekilde buluşturduklarını vurgulayarak, “Neden Olmasın? bakış açılarını yeni dönem iletişimlerine de taşıdıklarını, Beyazıt Öztürk’ün Vestel’i en iyi şekilde temsil edeceğine inandıklarını söyledi.

Türk insanını iyi dinleyen ve ihtiyaçlarını iyi anlayan bir marka olduklarını söyleyen Vestel CMO’su Duygu Badem Uylukçuoğlu, bu vizyonun, sundukları teknolojiden hizmetlere kadar her alanda geçerli olduğunu belirtti. Pandemi döneminde tüketici ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda atılan adımlardan örnekler sunan Badem Uylukçuoğlu, teknolojinin herkese ulaşmasını, her eve girmesini ve tüketicinin hayatını kolaylaştırmasını istediklerini vurguladı. “Vestel’le Olur, Neden Olmasın” vizyonunun üründen hizmete her alanı kapsayacağını söyleyen Badem Uylukçuoğlu, marka yolculuğunda Beyazıt Öztürk’ün samimi bir destekçileri olacağını ifade etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.