MediaCat

Borusan Grubu yeni iletişim ajansını seçti

Borusan Grubu’nun yeni dönem iletişim çalışmalarını yürütecek ajans belli oldu.

Borusan Grubu yeni iletişim ajansını seçti

Üç kıtada 12 ülkede üretim, makine ve güç sistemleri, lojistik, enerji ve otomotiv sektörlerinde 77 yıldır faaliyet gösteren Borusan Grubu yeni yıl itibarıyla iletişim faaliyetlerini Ogilvy İstanbul ile yürütme kararı aldı.

Borusan Grubu’nun yeni iletişim ajansı Ogilvy İstanbul, işbirliği kapsamında grup bünyesindeki Borusan Holding, Borusan Mannesmann, Borçelik, Supsan, Borusan Cat, Borusan Lojistik, Borusan Limanı, Borusan EnBW Enerji, Borusan Araç İhale, Borusan Kocabıyık Vakfı, Borusan Contemporary ve Borusan Sanat’a kurumsal iletişim ve lider iletişimi, marka itibar yönetimi, iç iletişim, içerik üretimi, medya ilişkileri, gündem yönetimi ve kriz iletişimi alanlarında hizmet verecek.

Ogilvy İstanbul CEO’su Emine Çubukçu, işbirliğini, “Borusan Grubu gibi köklü bir markayı müşteri portföyümüze katmaktan ve yenilikçi iletişim stratejilerimizi bu önemli markaya sunacak olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Ogilvy’nin ve Borusan’ın deneyimlerini bir araya getirerek, birlikte çok başarılı işlere imza atacağımızdan eminim” sözleriyle yorumladı.

Borusan Holding İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Grup Başkanı Nursel Ölmez Ateş ise, “Borusan Holding olarak ülkemize değer katarken, yaratılan bu değeri çağın gereksinimlerine uygun olarak en doğru, en güncel entegre iletişim stratejileriyle tüm paydaşlarımıza aktarabilmeyi amaçlıyoruz. Bu anlayışla, global çapta faaliyet gösteren şirketler grubu olarak, yeni dönemde markalarımızın imajına değer katacak iletişim faaliyetlerimizi ve toplumsal faydayı odağına alan iletişim çalışmalarımızı Ogilvy İstanbul ile hayata geçirecek olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.