MediaCat

Vestel’in medya konkuru sonuçlandı

Vestel’in yanı sıra Zorlu Grubu’na bağlı diğer şirketler de 1 Mart 2013 itibariyle yeni ajansla çalışacak.

Vestel’in medya konkuru sonuçlandı

Ergün Güler

 

Vestel’in yeni medya planlama ve satın alma ajansını seçmek üzere açtığı konkura 9 ajans davet edilmiş, 3 tanesi kısa listeye kalmıştı. Merakla beklenen konkur sonucu nihayet sonuçlandı.

Vestel’den yapılan açıklamaya göre, markanın medya planlama ve satın alma çalışmalarını 1 Mart’tan itibaren Mediacom yürütecek.

Vestel Şirketler Grubu Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Ergün Güler davet ettikleri 9 ajansın sunumlarını dinlediklerini, stratejik yaklaşım ve sunulan çözüm önerileri başta olmak üzere belirlenen kriterler doğrultusunda yaptıkları değerlendirme sonucu 3 ajansın kısa listeye kaldığını ve Mediacom’da karar kıldıklarını ifade etti.

Güler, “Sektör dinamiklerine ve Vestel’in yeniden yapılanma süreci kapsamında değişen ihtiyaçlarına paralel olarak böyle bir değişikliğe gittik. 10 yılı aşkın süredir uyumlu bir çalışma birlikteliği yakaladığımız Zenith Media’ya Vestel’in marka kimliğine, gücüne ve bilinirliğine yaptığı katkılardan ötürü teşekkür ederiz” dedi.

Güler, Vestel’in yanı sıra Zorlu Grubu’na bağlı diğer şirketlerin de 1 Mart 2013 itibariyle Mediacom ile çalışmaya başlayacağı açıkladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.