Vestel, Kıvanç Tatlıtuğ’la Suriyeli tüketicilerin kalbini fethetti

Vestel, Suriye ve diğer Ortadoğu ülkelerindeki reklamlarında rol alan, başrolünde oynadığı "Gümüş" dizisinin "Nur" adıyla gösterildiği Arap ülkelerinde...

26.03.2009 - 14:11 | MediaCat

Vestel, Suriye ve diğer Ortadoğu ülkelerindeki reklamlarında rol alan, başrolünde oynadığı “Gümüş” dizisinin “Nur” adıyla gösterildiği Arap ülkelerinde reyting rekorları kırması ile bölgenin en çok beğenilen sanatçıları arasına giren Kıvanç Tatlıtuğ’u Şam Four Season Otel’de düzenlediği özel davette Suriyeli hayranlarıyla buluşturdu.

Vestel’in Suriye’deki yetkili satış mağazalarından alışveriş yapanlar arasında düzenlenen çekilişle belirlenen 100 şanslı kişi, Kıvanç Tatlıtuğ’un bulunduğu özel davete katılarak genç starla tanışma fırsatı buldu. Gecede Kıvanç Tatlıtuğ’un yaptığı çekilişle belirlenen 10 kişi ise, Tatlıtuğ’un elinden Vestel 32 inç Pixellence LCD TV kazandı. Sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği Kıvanç Tatlıtuğ, gece boyunca hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Suriye’de bugüne kadar bir dayanıklı tüketim markasının düzenlediği en büyük organizasyon olan geceye Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Üyesi Levent Hatay, Vestel Yurtdışı Satışlar Genel Müdür Yardımcısı Eren Ataman ve Vestel’in Suriye distribütörü Joud Company’nin üst düzey yöneticileri ile 500’e yakın konuk katıldı.

Vestel beyaz eşya ve elektronik ürünlerde son teknoloji eseri geniş ürün yelpazesini 4 ilde bulunan yetkili satış mağazalarında tüketicilerle buluşturuyor. Ekim 2008’den bu yana “Happy Vestel To You” sloganıyla yayınlanan Vestel reklamları, uydu üzerinden 85 milyonu aşkın izleyiciye ulaştı.

Vestel Suriye’de büyüyor

2007 yılından bu yana Suriye pazarında faaliyet gösteren Vestel’in, 4’ü yetkili satış mağazası olmak üzere toplam 400 farklı satış noktası bulunuyor. Faaliyet gösterdiği Ortadoğu ülkeleri arasında en çok yatırımı Suriye’de yapan Vestel, 2009’da yüzde 5, 2010’da ise yüzde 10 pazar payı elde etmeyi hedefliyor. Suriye’nin en köklü sanayi kurumlarından Joud Company ile distribütörlük anlaşması bulunan Vestel, üretim tesislerinin yakın coğrafyada olması sayesinde Suriyeli tüketicilerin beklentilerine hızlı cevap veriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.