Ruffles “En”lerin yönetmenini arıyor

Ruffles, gençler arasında heyecan yaratan "ÇekEN ÇekENe" video yarışmasını 30 Mart-28 Nisan tarihleri arasında üniversitelere taşıyor...

26.03.2009 - 14:26 | MediaCat

Ruffles, gençler arasında heyecan yaratan “ÇekEN ÇekENe” video yarışmasını 30 Mart-28 Nisan tarihleri arasında üniversitelere taşıyor.

Türkiye genelinde 10 üniversiteyi kapsayan etkinliklerde gençler hem Ruffles’la “EN”lerini yaşayıp eğlenecekler hem de videolarını çekerek bu sıra dışı heyecan fırtınasına katılabilecekler.

En’lerin cipsi Ruffles, internet üzerinden düzenlediği Ruffles ile “ÇekEN ÇekENe” video yarışmasını, hayatı En’lerde yaşayan üniversite öğrencileri ile buluşturuyor. 30 Mart’ta Çukurova Üniversitesi ile start alacak ve toplam 10 üniversiteyi kapsayacak etkinliklerde “En”lerin heyecanı 245 bin üniversite öğrencisini saracak.

Üniversiteliler, kampus içinde kurulan Ruffles alanına gelerek kendilerine sunulan listeden 3 nesne seçecek (diş fırçası, ayna, frisbee, naylon çorap, kamış olta, şambrel, trambolin) ve başrol oyuncusu Ruffles’la birlikte otuz dakika içinde “En” videolarını çekecekler.

Üniversite buluşmalarının ardından www.cekencekene.com internet sitesine yüklenerek oylamaya sunulacak videolar “beğendim” ya da “olmamış” olarak Ruffles tutkunları tarafından oylanacak. Oylama sonunda En iyi videonun sahibi Ruffles’dan sürpriz bir hediye kazanacak.

Ruffles ile “ÇekEN ÇekENe” video yarışmasına büyük ilgi!

26 Ocak’ta internet üzerinden başlatılan ve Ruffles tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiği “ÇekEN ÇekENe” video yarışmasının www.cekencekene.com internet sitesi, ilk ayın sonunda yaklaşık 80 bin kişi tarafından ziyaret edildi. Siteye yapılan ziyaret sayısı ise 130 binin üzerinde gerçekleşti. Yüzlerce videonun yüklendiği yarışmada siteye gönderilen videoların izlenme sayısı ise 100 bini geçti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.