VakıfBank’ın yeni marka yüzü Tolga Sarıtaş

Tolga Sarıtaş, VakıfBank'ın yeni dönem iletişim çalışmalarında yer alacak.

28.05.2021 - 10:45 | MediaCat

VakıfBank'ın yeni marka yüzü Tolga Sarıtaş

VakıfBank yeni dönem marka yüzü olarak Tolga Sarıtaş ile anlaştığını duyurdu. Sarıtaş, yeni dönemde markanın reklam kampanyalarında rol alacak ve bankanın sesli ve görüntülü tüm iletişim çalışmalarında markayı temsil edecek.

İşbirliğinin imza töreninde değerlendirmelerde bulunan VakıfBank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Tolga Sarıtaş’ın toplumun her kesimi tarafından sevilen, toplumsal değerleri önemseyen, insan sevgisi güçlü, genç ve başarılı bir oyuncu olduğunu söyleyerek, “Kendisinin bankamız değerlerini en kısa sürede bizler kadar benimseyerek, bu değerleri tüm topluma aktarmada büyük katkıları olacağına eminim. Sayın Sarıtaş ile yapacağımız işbirliğinin, bankamızda yapılan ve sadece bankamıza değil tüm topluma değer katan işleri, her kesime en etkili ve içten şekilde anlatacağımız bir dönemin başlangıcı olacağına inanıyorum” dedi.

Tolga Sarıtaş ise işbirliğine dair, “VakıfBank güven veren köklü bir kurum. Finansın yanı sıra spor ve kültür yayıncılığı alanındaki faaliyetleriyle de tüm toplumun takdirini kazanan bir banka. Bu işbirliğiyle VakıfBank dünyasını daha yakından tanıma, bu ailenin bir ferdi olma şansına sahip oldum. Bu güçlü yapının aynı zamanda ne kadar öncü işlere imza attığını gördükçe işbirliğimizden duyduğum heyecan daha da arttı. Burada hayata geçirilen değerli işleri daha geniş kesimlere duyurmak konusunda birlikte çok başarılı işler yapacağımıza eminim” değerlendirmesinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.