MediaCat

Vaillant Group Türkiye’den küresel transfer

Vaillant Group Türkiye ve DemirDöküm CEO’su Alper Avdel’in görev alanı genişliyor.

Vaillant Group Türkiye’den küresel transfer

Geçtiğimiz yıl Vaillant Group Türkiye ve DemirDöküm CEO’su olarak göreve getirilen Alper Avdel, Vaillant Group’un tüm ihracat çalışmalarının yürütüldüğü Vaillant International’ın da yönetimini üstlendi. Sorumluluk alanı genişleyen Avdel, aralarında ABD’nin de bulunduğu 38 ülkenin ihracat çalışmalarını Türkiye’den yönetecek.

Alper Avdel, söz konusu atamayı değerlendirdiği sözlerinde küresel ticaret için stratejik bir noktada bulunan Türkiye’nin Doğu ile Batı’yı, Asya ile Avrupa’yı birbirine bağladığını belirterek, “Vaillant International’ın Türkiye’ye bağlanması hem şirketimize hem de ülkemize büyük fayda sağlayacak. Ağırlıklı olarak Bozüyük tesislerimizde ürettiğimiz ürünler Türkiye’den ihracat edilecek” dedi.

Türkiye’deki ihracat bölümüyle Vaillant International’ın birlikte yürüteceği çalışmalardan doğacak sinerji sayesinde tüm dünyaya yapılacak ihracatı koordine edip, gelirlerini artıracağını söyleyen Avdel, hedeflerinin yalnızca toplam gelir içerisindeki ihracat payını artırmak olmadığını, ilerleyen zamanlarda ihracat yapacakları ülkelerde yeni satış ve pazarlama şirketleri kurarak, bu şirketlere Türkiye’den yetiştirdikleri arkadaşlarını yönetici olarak atamayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

Hong Kong, Tayvan ve Avustralya haricindeki 38 ülkenin Türkiye’ye bağlı faaliyet göstereceği bilgisini paylaşan Avdel, Vaillant International ile Güney Amerika’da Şili ve Arjantin’i yeni pazar olarak hedeflerine eklediklerini de belirtti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.