MediaCat

Vaillant Group Türkiye’de bayrak değişimi

Grubun CEO’su Dr. Axel Busch koltuğu Alper Avdel’e bırakıyor.

Vaillant Group Türkiye’de bayrak değişimi

2013 yılından bu yana Vaillant Group Türkiye’de CEO olarak görev yapan Dr. Axel Busch, mevkiini Nisan 2017 itibarıyla Alper Avdel’e bırakmaya hazırlanıyor.

Vaillant Group Türkiye şirketleri Vaillant Türkiye, Türk Demirdöküm, Panel AŞ ve sektör dernekleri DOSİDER (Doğalgaz Sanayicileri Derneği), TURKBESD (Türk Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi olan Alper Avdel 15 yıldır Vaillant Group Türkiye ailesinin bir ferdi. 1996 yılında ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine İnterbank Yatırım Danışmanı olarak başlayan Alper Avdel ABD’de Western Illinois University’den aldığı MBA derecesinin ardından Türkiye’ye dönerek 2001 yılında Vaillant Group Finans Departmanı’nda çalışmaya başladı; ardından Vaillant Group Finans ve IT Departmanı Direktörü olarak çalışmalarını sürdürdü.

Dr. Axel Busch 1 Nisan 2017 itibarıyla görevinden ayrılarak yerini halihazırda Vaillant Group Türkiye Finans ve IT Direktörü olark çalışan Alper Avdel’e bırakacak. Busch’tan görevi devralacak Alper Avdel yeni görevi kapsamında tüm grup aktivitelerinin gerçekleşmesinden sorumlu olacak; Vaillant Group Türkiye çatısı altındaki Vaillant, DemirDöküm ve Protherm markalarının gelişim çalışmalarını yürütecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.