Ünlü yemek kanalı 12 Aralık’ta yayına başladı

12 Aralık’ta yayına başlayan 24Kitchen'ın bünyesinde dünyanın en ünlü aşçılarından Jamie Oliver ve Anthony Bourdain da var.

11.12.2012 - 17:19 | MediaCat

Jamie Oliver - 24Kitchen

Dünya çapında PAY TV kanalların ve dijital servislerin üretim ve erişimine odaklı Fox Entertainment Group’a ait bir multimedya şirketi olan Fox International Channels (FIC), Türkiye’de yeni bir yemek kanalını yayına sunuyor. 12 Aralık’ta D-Smart ve Teledünya’da yayına başlayan 24Kitchen, her gün 24 saat yayın yapacak. Kanal, izleyicilerine yemekle ilgili her konuda orijinal ve ayrıcalıklı programlar sunacak.

24Kitchen tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Sağlıklı ve pratik lezzetler

25-40 yaş arası, sadece yemek yapmayı değil, keyifle yemek yemeyi, sağlıklı beslenmeyi, ailesi ve arkadaşları ile birlikte masa başında vakit geçirmeyi seven, kısaca yemekle ilgili konulardan zevk alan tüm kadın ve erkek izleyicileri hedefleyen 24Kitchen, hedef kitlesini çeşitli, sağlıklı ve kaliteli beslenmeye teşvik etmeyi amaçlıyor. 24Kitchen, Türk izleyicileri sağlıklı, güzel ve pratik yemeklerle tanıştıracak; onlara yemek yaparken farklı kültürleri keşfetme imkânı sunacak.

Dünyaca ünlü aşçılar

Dünyanın en ünlü aşçılarından ve sektörün en önemli TV yüzlerinden Jamie Oliver ve Anthony Bourdain’in hiçbir yerde yayınlanmamış en yeni programları dahil tüm programlarının yanı sıra dünya çapında ses getirmiş birçok başarılı aşçının programları sadece 24Kitchen’da yayınlanacak. Jamie Oliver’ın “Dünyanın En İyi Yemek Kanalı” olarak nitelendirdiği 24Kitchen, Jamie’nin 15 Dakikalık Yemekleri, Jamie’nin İngiltere’si, Jamie İle Evde, Anthony Bourdain İle Lezzet Durakları, Lorraine Pascale İle Pratik Yemekler, Lezzetli Bayan Dahl ve Amsterdam asıllı başarılı şef Rudolf van Beek ile Hayatın Tadı gibi kaliteli yemek programlarının tek adresi olacak.

Anthony Bourdain

Anthony Bourdain

Lokal içerik yolda

İlk olarak dünyaca ünlü aşçıların global programlarıyla açılacak olan 24Kitchen, önümüzdeki aylarda lokal prodüksiyonlara da yer verecek. Kanalın kimliğine uygun, alanında başarılı, dinamik ve ilham verici Türk şeflerle çekilecek olan lokal içerikler 24Kitchen’ı renklendirecek.

24Kitchen kanalının FIC’nin Avrupa’da ürettiği ilk lokal yaşam stili kanalı olduğunu belirten FIC Avrupa ve Afrika Başkanı Jesús Perezagua, sözlerine şu şekilde devam ediyor: “24Kitchen, Ekim 2011’de Hollanda’da kurulan yapım şirketi Jan Dekker Holding ile Fox International Channels’ın ortaklaşa geliştirdikleri bir girişim. Kısa sürede büyük başarı göstererek, yayınlandığı platformun en çok izlenen kanalı haline geldi. Şimdi ise başarısını tüm dünyada kanıtlıyor. Türkiye, FIC için Hollanda ve Portekiz’in ardından 24Kitchen gibi başarılı bir konsepti yaymak adına seçilen en öncelikli pazarlardan biri.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.