MediaCat

UniChallenge Tech tamamlandı

IAB TR tarafından 7’ncisi düzenlenen UniChallenge Tech sona erdi.

UniChallenge Tech tamamlandı

IAB tarafından 7 yıldır yürütülen Dijital Öğrenci İşleri Eğitim Kampı UniChallenge, Tech versiyonuyla üçüncü kez düzenlendi. Mühendis adaylarına teknoloji odaklı dijital pazarlama iletişimi dünyasını tanıtmayı ve gençlerin kariyer planlarını farklı bir bakış açısıyla değerlendirmelerini sağlamayı amaçlayan program; bu yıl Bosch Ev Aletleri’nin ana sponsorluğunda 13-24 Eylül tarihleri arasında online olarak gerçekleşti. Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri’nin tedarik sponsoru, Hopi’nin ödül sponsoru olarak yer aldığı programın tanıtım çalışmaları Engage İstanbul tarafından yürütüldü.

Kapılarını üniversitelerin üçüncü, dördüncü sınıflarında okuyan ve yeni mezun öğrencilere açan programda 17 şehir, 33 üniversite, 19 farklı bölümden 50 katılımcı dijital dünyadaki kariyer fırsatlarını keşfetti. Katılımcılar program süresince bütünleşik pazarlamadan reklam hedefleme teknolojilerine, performans pazarlamasından e-ticarete, veri analizinden yapay zekâya, nesnelerin internetinden dinamik yaratıcı optimizasyonuna kadar birçok teknik konuyu dijital pazarlama perspektifinden dinleme şansı buldular.

Eğitimlere ek olarak katılımcılar gruplar halinde geliştirdikleri projeleri de jüri üyelerine sundular. Yapılan sunumlar arasından ilk üçe giren ekipler, IAB üyesi firmalarda bir aylık staj hakkı elde ettiler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.