LinkedIn’de ücretli etkinlik dönemi

LinkedIn ücretli etkinliklere ev sahipliği yapmayı planlıyor.

29.09.2021 - 16:57 | Simge Şenses

LinkedIn'de ücretli etkinlik dönemi

LinkedIn biletli etkinlik hizmetini test etmeye başladı. İçerik oluşturucuların daha fazla orijinal içerik üretmeleri ve etkileşimlerini artırmalarına hizmet edecek yeni adımı LinkedIn sözcüsü Nicole Leverich şu sözlerle doğruladı: “Değişen iş dünyası ve neredeyse tamamen uzaktan çalışan bir işgücüne geçişin ortasında, LinkedIn Events, 2020’de 21 milyon yeni kişinin katılımıyla önemli oranda büyüdü. Üye ve müşteri geribildirimlerinden öğrenmeye ve deneyimi iyileştirmenin yeni yollarını test etmeye devam ediyoruz. Bunun bir parçası olarak, etkinlik organizatörlerinden gelen geribildirimlere dayanarak etkinlikler için ödeme seçeneklerini araştırıyoruz.”

LinkedIn 2019 yılından bu yana düzenlediği yüz yüze ve online etkinliklerle etkinlik sektörünün içinde. Ayrıca profesyonel amaçlarla kullanılan bir sosyal ağ olarak hem daha büyük endüstri fuarları ve konferanslarla hem de daha küçük çaplı etkinliklerle güçlü ve doğal bir ilişkiye halihazırda sahip. Platformun ilerleyen dönemde daha proaktif, merkezi bir katılımcı, hatta bizzat ev sahibi olup olamayacağını değerlendirmesi ve bunu bir gelir modeline dönüştürme gayreti ise bu sebeple pek de sürpriz sayılmaz.

Kaynak: TechCrunch

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.