Uluslararası Türkiye tanıtımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın New York Kültür ve Tanıtım Ofisi’nden yapılan açıklamada, 2007 yılında Türkiye’nin turizm, tarihi ve

13.02.2007 - 15:25 | MediaCat

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın New York Kültür ve Tanıtım Ofisi’nden yapılan açıklamada, 2007 yılında Türkiye’nin turizm, tarihi ve kültürel zenginliklerinin yazılı ve görsel basında yer alacak reklamlarla uluslararası çapta tanıtımının yapılacağı belirtildi.

Türkiye’nin turizm, tarihi ve kültürel zenginlikleri ABD, Kanada ile Güney Amerika ülkelerinden Meksika, Arjantin, Kolombiya, Brezilya, Şili ve Venezuella’da izlenme oranı yüksek televizyon programları, gazete ve dergilerde tanıtılacak.

Türkiye reklamları, CNN’de dört ay boyunca 40’ar saniyelik reklamlar halinde toplam beş saat gösterilecek. ABD’nin en çok izlenen televizyon kanallarından ABC, CBS, NBC ve FOX’ta mart ayında Türkiye reklamları yer alacak. Ayrıca reklamlar, ABD’nin en popüler 20 dizi ve programında yayınlanacak.

Bunun yanı sıra New York Times, New York Times Travel, Los Angeles Times, Washington Post ile Amerika kıtasındaki 30 gezi ve magazin dergisinde Türkiye reklamları çıkacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.