MediaCat

Ülker’den uzaya çıkaran kampanya

Metro için yürütülen kampanya mesajınızı uzaya taşımayı vaat ediyor.

Ülker’den uzaya çıkaran kampanya

Ülker, Metro için yürüttüğü kampanya ile aynı zamanda ilginç bir deney gerçekleştiriyor. Markanın yeni ajansı Alametifarika imzası taşıyan kampanya çıkış noktası için ilhamı İngiliz bilim-kurgu dizisi Black Mirror‘ın “Fifteen Million Merits” isimli bölümünde işlenen temadan almış görünüyor. Kampanya için hazırlanan reklam filminde ünlü şarkıcı Bedük rol alıyor.

Türkiye’de pek çok kentin ziyaret edileceği kampanya için İTÜ Enerji Enstitüsü ile işbirliğine giden Ülker, özel bir düzenek ve “Metronot” adı verilen basit bir uzay aracı geliştirmiş. Pedal çevirdikçe elektrik üretilmesini sağlayan sabit kondisyon bisikletlerinden oluşan düzeneği kullanan Metro tüketicileri, Metronot’un atmosferin dışına kadar sürdüreceği yolculukta ihtiyaç duyacağı enerjiyi üretecek.

Gerekli enerji toplandığında Metronot, Ülker takipçilerinin #UzayaMesajım etiketiyle sosyal medyada paylaştıkları mesajlar arasından metronot.com üzerinde en çok oy toplayanını beraberinde uzaya taşıyacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.