Ugi kadın girişimcilerin yanında

Garanti'nin kadın girişimci destekleri 10 yaşında.

07.06.2016 - 11:17 | MediaCat

Ugi kadın girişimcilerin yanında

Garanti Bankası, kadın girişimcilere yönelik çalışmalarının 10’uncu yılını kutlamak için yeni bir reklam filmi yayınladı. Persu Suni Deri Fabrikası Kurucusu Perihan Çöçelli’nin komşuları olan iki kız çocuğunun evcilik yerine komşularından ilhamla fabrikacılık oynadıkları ve dünyaya ihracat yaptıklarını hayal ettikleri filmde Ugi de çocukların oyununu Çöçelli’ye izlettirerek onun çevresindekilere nasıl ilham verdiğini gösteriyor.

Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen’in filmle ilgili açıklaması şöyle:

Garanti Bankası olarak, 10 yıldır kadın girişimcilerin yanında yer almanın ve konuyu farklı bir segmentte değerlendiren ilk özel banka olmanın gururunu yaşıyoruz. Kadın girişimcileri desteklemek ve farkındalık yaratmak amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza dikkat çekmek amacıyla hazırladığımız reklam filminde, kadın girişimcilerin yeni nesillere nasıl rol model olduğuna dikkat çekmek istedik. Yeni kahramanımız Ugi’nin de Perihan Çöçelli’ye eşlik ettiği filmde, iş hayatına atılan kadın girişimcimizin başarısını ve çevresinde nasıl fark yarattığını göstermeyi amaçladık.

KÜNYE
Reklamveren: Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcileri: Elif Güvenen, Burcu Tokcan, Gözde Pınar, Sinem Görgöz İnnice, Saba Şimşeker, Nazlı Çakıroğlu, Armağan Tulunay Dölek
Reklam Ajansı: Alametifarika
Reklam Ajansı Ekibi: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey,Caner Apaydın, Barış Alkan, Deniz Yükselci, Hakan Şılak, Gökçe Çankaya, Gözde Keçeci, Ercan Tarhan, Gökhan Akbay, Başak Tetik, İdil Aydoğdu Önuçak, Berra Katlav, Melis Güçbilmez, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Özgür Dağgez, Vedat Bonfil
Prodüksiyon Şirketi: Autonomy
Yönetmen: Uygar Kutlu
Görüntü Yönetmeni: Emre Tanyıldız
Post Prodüksiyon: Filimişleri
Müzik: Nilinişleri
Vokal: Mehmet Erdem
Medya Ajansı: Cereyan