Reklamcılara çağrı

Derginin baskıya gideceği gün, sabah hazırlanırken Fox TV'de sabah programını yapan İsmail Küçükkaya'nın bir haberini izledim. Haberde küçük yaşta evliliklerin önüne geçmek için kampanya düzenleyen bir dernekten bahsediyordu: Van Yaşam Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperati (Yaka-Koop) tarafından düzenlenen bir kampanyayla şehirdeki kuaförlere fotoğrafta gördüğünüz afişler dağıtılmış. Afiş dediğim bir A-4 kağıda basılmış "Bu iş yerinde 18 yaş altı gelin saçı yapılmamaktadır" yazısından ibaret.
07.06.2016 - 11:26

Derginin baskıya gideceği gün, sabah hazırlanırken Fox TV’de sabah programını yapan İsmail Küçükkaya’nın bir haberini izledim. Haberde küçük yaşta evliliklerin önüne geçmek için kampanya düzenleyen bir dernekten bahsediyordu: Van Yaşam Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi (Yaka-Koop) tarafından düzenlenen bir kampanyayla şehirdeki kuaförlere fotoğrafta gördüğünüz afişler dağıtılmış. Afiş dediğim bir A-4 kağıda basılmış “Bu iş yerinde 18 yaş altı gelin saçı yapılmamaktadır” yazısından ibaret.

Gelecek 10 yılın dijital kehanetleri

Şimdi reklamcılara çağrıda bulunmak istiyorum. Biz MediaCat olarak istediğiniz desteği vermeye hazırız. Gelin bu kampanyayı büyütelim. Sizin yaratıcılığınızla Van Yaşam Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi’nin (Yaka-Koop) başlattığı bu kampanya büyüsün ve tüm Türkiye’ye yayılsın.