MediaCat

Uber Eats’ten gelen her şey yenir mi?

Uber Eats’in Super Bowl reklamında ünlü isimler markanın adına güvenerek sipariş ettikleri gıda dışı ürünleri yemeyi deniyor.

Uber Eats’ten gelen her şey yenir mi?

Uber Eats, Jennifer Coolidge, Nicholas Braun, Trevor Noah ve Gwyneth Paltrow gibi isimlerin boy gösterdiği Super Bowl reklamında markanın genişleyen ürün segmentinin adıyla uyumsuzluğunu tiye alıyor.

Ünlü oyuncuların Uber Eats’ten sipariş verdikleri sünger, kedi kumu, bebek bezi, güneş kremi, ampul, tuvalet kağıdı gibi ürünleri markanın ismindeki vaade aldanarak yemeye çalıştığı reklam filmi “Uber Don’t Eats” adıyla yayınlanıyor.

Uber Global Yönetici Kreatif Direktörü Danielle Hawley, Ad Age’e verdiği demeçte reklam filmini, “Yeni Super Bowl spotunu, ‘Yemek dağıtımından daha fazlasını yaptığımızı biliyor muydunuz?’ diyebilmek için gerçekten büyük bir sahne olarak kullandık” sözleriyle anlatıyor.

Special Group ABD tarafından yaratılan 30 saniyelik filmin yönetmen koltuğunda Gifted Youth’tan Jake Szymanski oturuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.