MediaCat

Tweet atarak alışveriş yapma dönemi başladı

1V1Y.COM’un Yönetici Ortağı Levent Hatay takipçilerin ürünün bedavaya inmesini beklemeden hepsini tükettiğini belirtiyor.

Tweet atarak alışveriş yapma dönemi başladı

Online alışveriş sitesi 1V1Y.COM, TweetSale ile tweet attıkça fiyatı düşen, belli bir sayıyı bulunca bedavaya gelen ürün uygulamasını başlattı. Türkiye’de ilk kez 1V1Y.COM tarafından uygulamaya konan sistem, online alışverişte yeni bir dönem başlatmış oldu.

Her hafta bir ürünün dahil olduğu TweetSale uygulamasında 250, 500, 1500 ve 3000 tweet atıldığında ürünün fiyatı gittikçe düşüyor ve tweet sayısı 5000’e ulaştığında ürün bedavaya alınabiliyor. Ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu kampanyada 1V1Y.COM üyeleri, ürünün bedava olmasını bekleyebildikleri gibi ara bir fiyattan da ürüne sahip olabiliyor.

Kampanyaya dahil olmak isteyenlerin 1V1Y.COM’un TweetSale sayfasına (http://www.1v1y.com/tweetsale) girip “1v1ycomtweetsale” hashtagi ile tweet atmaları yeterli oluyor.

TweetSale
TweetSale

1V1Y.COM’un Yönetici Ortağı Levent Hatay TweetSale’de atılan tweetlerin anında fiyatlara yansımasının önemine değinerek şunları söyledi: “Ürünlerin fiyatlarının Twitter takipçilerimiz tarafından ‘tweetlenerek’ belirlendiği TweetSale, 360 derece reklam kampanyamızın parçalarından biri. İlk günden beri üyelerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştığımız TweetSale’de henüz kısa bir süre olmasına karşın 815.174 kişiye ulaştık. Ayrıca şimdiye kadar kampanya dahilinde satılan ürünler 5000 tweet atılması durumunda bedavaya alınabilecekken, takipçiler ürünün bedavaya inmesini beklemeden hepsini tükettiler. Sezonun trend ürünleri ve hepsi birer ‘lovemark’ olmuş markalarla yoluna devam eden TweetSale’e her hafta bir ürün dahil oluyor.”

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.